Niżej podana jest tabela zawierająca informacje na temat kosztów wysyłki.

Po otrzymaniu od Państwa zamówienia wysłanego przy użyciu "formularza zamowień" zostaje Państwu przesłana (na adres e-mail podany w zamówieniu) specyfikacja zakupu wraz z całkowitymi kosztami zamówienia (wartość towaru +koszty transportu). Koszty wysyłki wyliczone zostaną zgodnie z wyborem klienta podanym w rubryce "Uwagi:" w "formularzu zamówień". Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia towar zostaje wysłany zgodnie z wybraną przez klienta formą transportu.

          Jeżeli w formularzu zamówień nie zostanie wpisana żadna forma transportu, to przyjmujemy że wysyłka ma być dokonana za pośrednictwem poczty i "za pobraniem".

          Wszystkie niżej wymienione ceny dotyczą transportu towaru na terenie Polski. Koszty wysyłki do krajów innych niż Polska ustalane są indywidualnie.

TABELA III. - KOSZTY PRZESYŁKI
FORMA TRANSPORTU KOSZT NETTO KOSZT BRUTTO OPIS
POCZTA
przedpłata na konto *
14,64 zł 18,01 zł Po otrzymaniu przelewu na konto Avicenna-Oil, towar zostanie wysłany pocztą
POCZTA
"za pobraniem"
21,14 zł 26,00 zł Towar zostanie wysłany pocztą po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, należność za towar zostanie pobrana przez pocztę
POCZTA "priorytet"
przedpłata na konto *
17,10 zł 21,00 zł Towar zostanie wysłany po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia pocztą priorytetową
POCZTA "priorytet"
"za pobraniem"
20,58 zł 29,00 zł Towar zostanie wysłany pocztą priorytetową po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, należność za towar zostanie pobrana przez pocztę
SPEDYTOR
przedpłata na konto *
14,64 zł 18,01 zł Towar zostanie wysłany po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia za pośrednictwem spedytora (paczka dotrze w ciągu 24 godz. od wysyłki)
SPEDYTOR
"za pobraniem"
21,14 zł 26,00 zł Towar zostanie wysłany za pośrednictwem spedytora po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia, należność za towar zostanie pobrana przez spedytora (paczka dotrze w ciągu 24 godz. od wysyłki)
 * Numer konta bankowego na który należałoby przelać należność przy wyborze formy z "przedpłatą":
FORTIS BANK 40 1600 1156 0004 0601 7046 2001